Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/weekendowi/domains/weekendowi.pl:/tmp:/var/tmp:/home/weekendowi/.tmp:/home/weekendowi/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/weekendowi/domains/weekendowi.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
weekendowi.pl – kim jesteśmy? - weekendowi.pl

weekendowi.pl – kim jesteśmy?

KIM JESTEŚMY?

Weekendowi.pl to Mariusz i Iza – od 2011 roku szczęśliwe małżeństwo. Mieszkamy w Warszawie – Iza jest rodowitą warszawianką, a Mariusz rodowitym “słoikiem” z Płocka. Łączy nas wiele, a najbardziej pasja do podróżowania. A ponieważ obydwoje pracujemy, nie mamy czasu na długie eskapady. Stąd nazwa bloga weekendowi.pl – bo dużą część opisanych tu wycieczek trwa nie dłużej niż przedłużony weekend, czyli 5 dni. Na tych stronach dzielimy się naszymi wrażeniami z podróży, opisujemy ciekawostki i staramy się dawać dobre rady co zrobić, aby wymarzony kilkudniowy wypad do cna nie zrujnował Wam kieszeni. I chętnie podzielimy się z Wami naszą wiedzą. Blog to też taka nasza mała pasja, bo pisać lubi Mariusz, a zdjęcia i sociale robi Iza.

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Oczywiście czekamy na wszelki odzew od czytelników. Chętnie poznamy Wasze opinie, wrażenia, konstruktywną krytykę, a może chcecie zamieścić u nas własną relację z ciekawej podróży?

Wszystkie te sprawy możecie słać na maila: iza@weekendowi.pl lub mariusz@weekendowi.pl

 

27 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *